Certyfikaty

Najlepszy dostawca IT dla przemysłu

Najlepszy dostawca IT dla przemysłu

22 marca 2012 podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2012 w Warszawie firma Streamsoft odebrała nagrodę „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu” w kategorii: Polski system ERP. Wyróżnienie to zawdzięcza systemowi Streamsoft Prestiż, w szczególności modułowi Zarządzanie produkcją

Złote Godło w konkursie Laur Konsumenta 2010

Laur konsumentaStreamsoft jest laureatem Złotego Godła w konkursie Laur Konsumenta 2010 w kategorii: „Programy do zarządzania i kierowania dla MSP”.

Nominacja do Godła Teraz Polska

Teraz Polska
System klasy ERP – Streamsoft Prestiż otrzymał wyróżnienie tytułem Produkt nominowany do Godła „Teraz Polska”, w ramach XX edycji konkursu.

Odkrycie Roku 2009

Odkrycie rokuStreamsoft został Odkryciem Roku w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2009, w kategorii: rozwiązania IT przeznaczone dla sektora MSP.
Wyróżnienie to jest szczególnie istotne, gdyż przyznają je Klienci na podstawie sondaży prowadzonych przez organizatora.

Przedsiębiorstwo Fair Play

Przedsiębiorstwo Fair Play
W końcu 2009 roku Streamsoft otrzymał certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, w ramach programu promującego kulturę przedsiębirczości oraz zachowania etyczne w biznesie.

Medal Europejski

Medal EuropejskiSystem PCBIZNES PRESTIŻ (obecnie Streamsoft Prestiż) jest jedynym polskim produktem klasy ERP, który otrzymał Medal Europejski w ramach XVII edycji konkursu Medal Europejski dla Wyrobów (2008).