Modelowe Wdrożenia Produkcji

Zapewniamy unikalne podejście do  wdrożeń systemów ERP dla produkcji na terenie Górnego Śląska i Zagłębia. Obsługujemy takie regiony jak Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Będzin, Rybnik i pozostałe miejscowości.

Modelowe wdrożenia produkcji pozwalają na zastąpienie dedykowanych wdrożeń systemu ERP, poprzedzonych długotrwałymi analizami. Oferujemy firmom produkcyjnym wybrany model wdrożenia zawierający określony zakres funkcjonalności, który będzie mógł obsłużyć procesy biznesowe zachodzące u Klienta. Dzięki temu możliwe jest duże zmniejszenie kosztów wdrożenie poprzez skrócenie jego czasu. Długotrwałe wdrożenia systemów informatycznych są inwestycją czaso- i kosztochłonną, ponieważ utrudniają bieżącą działalność firmy. Wywołuje toniechęć do kontynuowania rozpoczętych prac. Wdrożenia modelowe produkcji, gwarantują że każde wdrożenie systemu informatycznego może skończyć się sukcesem.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wdrażania systemy Streamsoftu u Klientów opracowaliśmy cztery modele wdrożeniowe produkcji. Są to cztery różne konfiguracje bogatego zestawu funkcjonalności dostępnych w module Zarządzanie produkcją, który stanowi element systemu ERP Streamsoft Prestiż. Pozwalają one na sprawne dopasowanie modułu do różnych rodzajów produkcji (montażu na zamówienie, wariantowej, na magazyn, jednostkowej na zamówienie itd) z którymi można spotkać się w zakładach produkcyjnych podczas przeprowadzania analiz przedwdrożeniowych.

Dowiedz się więcej! Umów się na spotkanie!